Hill's Canine VetEssentials Dry Adult Mini 2kg

Hill's Canine VetEssentials Dry Adult Mini 2kg

Hill's Canine VetEssentials Dry Adult Mini 2kg

ID:DCH17135
Kategorie:Psi
Podkategorie:Granule
Granule Adult - psi 1 - 7 let
Výrobce:Hill´s
Značka:Hill's

Kompletní krmivo s kuřecím masem, pro dospělé psy malých plemen. Exkluzivně u veterinářů. Vyspělá výživa, která zajišťuje kontrolu hmotnosti, čistí zuby a pečuje o zdraví kloubů a vitalitu.

Cena s DPH449 Kč

Kompletní krmivo s kuřecím masem, pro dospělé psy malých plemen. Exkluzivně u veterinářů. Vyspělá výživa, která zajišťuje kontrolu hmotnosti, čistí zuby a pečuje o zdraví kloubů a vitalitu. S klinicky prokázanými antioxidanty k podpoře imunity. Vysoce stravitelné suroviny zajišťující optimální absorbci živin. 

  • Zuby: Jedinečná technologie granulí, která zajišťuje klinicky ověřenou očistu 
  • Hmotnost: Vhodná hladina bílkovin a tuku k podpoře udržení ideální váhy
  • Kůže & Srst: Vysoký obsah omega-6 mastných kyselin pomáhá zajistit zdravou kůži a zářivou srst
  • Trávení: Vysoce stravitelné bílkoviny a rovnováha vlákniny k podpoře zdraví zažívacího traktu
  • Vitalita: Přesná rovnováha minerálů a omega-3 mastných kyselin pro zdravé kosti a klouby

Ve spolupráci s více než 150 veterináři, odborníky na výživu a vědeckými pracovníky v oblasti potravinářství z celého světa, Hill's neustále zavádí novinky a tím zajišťuje použití složek nejvyšší kvality a optimální vyvážení živin podle věku, rasy a zdravotního stavu konkrétního zvířete. Ve městě Topeka provozují vlastní výzkumné centrum a díky dlouhodobým investicím do vzdělávání, technologií a vědeckého výzkumu dokázali vyvinout špičkové složení stravy a nesmírně širokou škálu klinicky ověřených produktů pro nemocná zvířata, zvířata vystavená riziku onemocnění, i zdravá zvířata.

Složení:  Kukuřice, drůbeží moučka (kuře min. 31%), rýže, celulóza, živočišný tuk, ochucovadlo, moučka z hrachových otrub, sušená celá vejce, rostlinný olej, rybí tuk, minerály, L-karnitin, vitamíny a stopové prvky.