Hill's Feline VetEssentials Dry Kitten 1,5kg

Hill's Feline VetEssentials Dry Kitten 1,5kg

Hill's Feline VetEssentials Dry Kitten 1,5kg

ID:DCH17340
Kategorie:Kočky
Podkategorie:Granule
Granule Kitten - koťata do 12 měsíců
Výrobce:Hill´s
Značka:Hill's

Kompletní krmivo s kuřecím masem, pro koťata. Exkluzivně u veterinářů. Vyspělá výživa pro zdravý růst a vývoj a silný imunitní systém. S vysokým obsahem klinicky prokázaných antioxidantů a DHA.

Cena s DPH428 Kč

Kompletní krmivo s kuřecím masem, pro koťata. Exkluzivně u veterinářů. Vyspělá výživa pro zdravý růst a vývoj a silný imunitní systém. S vysokým obsahem klinicky prokázaných antioxidantů a DHA. Vysoce stravitelné suroviny zajišťující optimální absorbci živin. 

  • Imunita: Klinicky prokázané antioxidanty s vysokým obsahem vitamínu E k podpoře imunitního systému 
  • Vitalita: Přesně vyvážený obsah minerálů a omega-3 mastných kyselin pro zdravý vývoj kostí a kloubů 
  • Trávení: Vysoce stravitelné bílkoviny a vyvážený obsah vlákniny k podpoře zdraví zažívacího traktu
  • Zdraví dutiny ústní: Přesná rovnováha vitamínů a minerálů pro zdravý vývoj zubů 
  • Kůže & Srst: Vysoký obsah omega-6 mastných kyselin přispívá ke zdraví kůže a zářivé srsti 

Ve spolupráci s více než 150 veterináři, odborníky na výživu a vědeckými pracovníky v oblasti potravinářství z celého světa, Hill's neustále zavádí novinky a tím zajišťuje použití složek nejvyšší kvality a optimální vyvážení živin podle věku, rasy a zdravotního stavu konkrétního zvířete. Ve městě Topeka provozují vlastní výzkumné centrum a díky dlouhodobým investicím do vzdělávání, technologií a vědeckého výzkumu dokázali vyvinout špičkové složení stravy a nesmírně širokou škálu klinicky ověřených produktů pro nemocná zvířata, zvířata vystavená riziku onemocnění, i zdravá zvířata.

Složení:  Drůbeží moučka (kuře min.45%), kukuřice, živočišný tuk, rybí tuk, ochucovadlo, sušená řepná dužina, chlorid draselný, lněné semínko, sůl, rýže, oxid hořečnatý